Dostawa

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY PRODUKTU

5.1.Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.. Dostawa do innego Państwa jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu z Klientem.
5.2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna do 300 zł , chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
5.3.Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 787 787 644

5.4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

5.4.1 Odbiór osobisty Gratis

5.4.2 Dostawa Kurier 12 zł.

5.4.3 Darmowa dostawa od 300 zł

5.4.4 Przyczepy tylko odbiór osobisty. (Przyczepę możemy dostarczyć również na miejsce – indywidualne ustalenia).

5.5.Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności (przeważnie towar jest wysyłany następnego dnia w razie wątpliwości prosimy o kontakt 787 787 644), chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

5.5.1. Wyjątek stanowi Produkt sprowadzany na zamówienie. Wtedy czas realizacji zamówienia wynosi od 14 do 35 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.

5.6.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
5.6.3. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 5 Dni Roboczych od momentu zaksięgowania płatności, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
5.6.4.W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
5.6.5.W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży